پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۰۳

امداد هیوندای ولنجک

خدماتی که امداد خودرو هیوندای در محل ارائه می دهد دارای ویژگی های زیر است.

ما در امداد خودروی هیوندای با کمک مهندسین و تعمیرکاران حرفه‌ای و متخصص سرویس و تعمیر وسیله نقلیه شما را انجام می‌دهیم. مهندسین ما به بهترین شکل ممکن سرویس و عیب‌یابی را انجام می‌دهند.

ما به صورت ۲۴ ساعته از شما حمایت می‌کنیم. یعنی در هر ساعت از شبانه روز که خودروی شما دچار مشکل شد می‌توانید با امداد خودرو هیوندای تماس بگیرید و مشکل را به کارشناسان ما گزارش کنید. در اولین فرصت ممکن کارشناسان ما اقدامات لازم را برای شما انجام می‌دهند.

ما تلاش می‌کنیم حتی‌المقدور سرویس و تعمیر خودرو در محل انجام شود چون به هر حال رفتن به امداد خودرو‌ها برای تعمیرات یا سرویس ماشین زمان زیادی را از مشتریان خواهد گرفت. به خصوص در شهر‌های بزرگ که ترافیک بسیار سنگین است این موضوع اذیت‌کننده‌تر خواهد شد. به همین دلیل ما سعی می‌کنیم که کارشناسان و مهندسین خود را به منزل یا محل کار شما اعزام کنیم تا خودرو را سرویس یا تعمیر کنند.

البته اگر تصادف شدیدی داشتید و خودرو آسیب‌های بسیار شدیدی را متحمل شد، مسلماً ما باید خود را به تعمیرکار منتقل کنیم تا بتوانیم به صورت تخصصی و در کنار چند تعمیرکار عیب‌یابی و تعمیرات را انجام دهیم. برای این منظور ما خودرو‌های یدکش را به محل تصادف اعزام می‌کنیم تا وسیله نقلیه شما به امداد خودرو هیوندای منتقل شده؛ مهندسین آن را بررسی کنند و بعد از تعمیرات خودرو مانند روز اول سالم به شما تحویل داده شود.

ما کلیه خدمات خود را تضمین می‌کنیم. چه برای سرویس کردن خودرو و چه برای تعمیرات آن ما به شما گارانتی با اعتبار طولانی تحویل می‌دهیم. در صورتی که دوباره ماشین شما در مدت اعتبار گارانتی دچار مشکل شد امداد خودرو هیوندای موظف است خدمات رایگان را برای شما ارائه کند.

هزینه‌ای که شما برای سرویس و تعمیرات خودرو می‌پردازید تحت نظر امداد خودرو هیوندای کاملاً مقرون به صرفه خواهد بود. اگر گارانتی خودرو اعتبار دارد تخفیف بسیار خوبی به شما می‌دهیم.

چرا از امداد هیوندای کمک بگیریم؟

همانگونه که متوجه شدید ما افراد متخصص را در کنار خود داریم. پس عیب‌یابی خودرو سریع و دقیق انجام می‌شود.

دانش علمی و فنی متخصصان ما بسیار بالا است بنابراین حتی شما می‌توانید از خدمات آن‌ها در محل نیز بهره‌مند شوید.

در صورتی که قطعه‌ای در خودرو آسیب دیده و یا نیاز باشد باتری خودروی شما عوض شود اطمینان داشته باشید که تحت نظر امداد خودرو هیوندای ما از قطعات و باتری اصل استفاده می‌کنیم و گارانتی آن را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

همانگونه که در قسمت قبل گفتیم هزینه‌های برآورد شده تحت نظر این مرکز کاملاً قانونی و براساس نرخ محاسبه شده توسط اتحادیه است. بنابراین شما بهترین کیفیت را با قیمت مناسب دریافت خواهید کرد.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.